cateringperfectfood.pl | O Nas
16686
page-template-default,page,page-id-16686,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

O Nas

Perfect Food czyli catering który powstał z pasji nie tylko do gotowania, lecz również z miłości do organizowania imprez okolicznościowych o różnym charakterze.
Każdy catering, który przygotowujemy czy to w sali weselnej, czy też na polanie to dla nas wyzwanie. Łącząc pasję z profesjonalizmem tworzymy niezapomniane przyjęcia. Doświadczenie, które gromadzimy od lat pozwala nam wkraczać na nowe horyzonty.

Zakres naszych możliwości jest szeroki. Każdego klienta obdarzamy szacunkiem i zainteresowaniem wsłuchując się w jego potrzeby, po czym obdarzamy go naszym doświadczeniem i doradzamy w organizacji danego przyjęcia. Imprezy firmowe oraz dyplomatyczne, konferencje, przyjęcia okolicznościowe, imprezy plenerowe czy bankiety domowe – ich organizacja to dla nas przyjemność.

Zachwycamy kulinarnymi specjałami układając najbardziej wykwintne menu dopasowane do indywidualnego charakteru imprezy. Każdy szczegół ma dla nas znaczenie: miejsce realizacji przyjęcia, zaproszeni goście, pora roku, ulubione smaki i kolory a nawet aktualne trendy. Spełnianie nawet najbardziej szalonych marzeń to nasza specjalność.

Jakość i perfekcja są naszymi priorytetami obok walorów estetycznych i smakowych.Zostaliśmy oznaczeni licznymi certyfikatami, między innymi dzięki wprowadzonym innowacją, szybkim rozwojem, rzetelnością, jakością i satysfakcją klientów Wszystkie nasze produkty pochodzą od stałych, sprawdzonych dostawców, którzy cieszą się uznaniem w całym kraju. Są zawsze świeże i najwyższej jakości i dzięki temu zadowolenie klientów z którymi współpracujemy z każdym rokiem wzrasta. To dało nam platformę do rozwoju i stałego unowocześniania zaplecza sprzętowego, umożliwiającego realizację wielu imprez jednego dnia i cateringów dla ponad 1000 osób. A dla nas to oznacza, że warto nam zaufać!

wwww
Certyfikat IBK
Design by vinao.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone